stüdyo

iş akışı

Tasarım düşüncesi ve kurgusunu titiz bir süreçten geçirerek yenilikçi, özgün ve ilham veren tasarımlar oluşturuyoruz. Bir tasarım işi için en iyi çözümü yaratmak amacıyla çeşitli takımlarla işbirliği yapıyoruz ve özelleşmiş araçlar kullanıyoruz.

hizmetler

Her biri kendi özgün iş akışına sahip olan farklı alanlarda hizmet sağlıyoruz.

marka ve kimlik

Uyarlanabilir ve ayırt edici görsel kimliğinizi iyi tanımlanmış ana hatlar ve stratejilerle karakterize ediyoruz. Logo tasarımı, kartvizit, antetli set tasarımı ve çeşitli görselleştirme hizmetleri sunuyoruz.

tasarım ve geliştirme

Kurgudan gerçekleştirmeye, benzersiz, net ve fonksiyonel tasarımlar üretiyoruz. Dijital çözümlerde yazılımlar, her ekran boyuna duyarlı web siteleri, içerik yönetim çözümleri, e-ticaret, sosyal medya, ön-uç(front-end) ve arka-uç(back-end) geliştirme; baskı çözümlerde kitaplar, broşürler, dergiler, posterler, reklamlar ve dahası; fiziksel çözümlerde sergi tasarımı-kürasyon ve mimari-iç mekan tasarımı hizmetleri sunuyoruz.

içerik ve strateji

Dikkatle belirlenmiş stratejilerle markanızı ve içeriğinizi kuvvetlendirecek teknikler oluşturuyoruz. Sanat yönetimi, medya analizi ve erişimi, ve özelleştirilmiş içerik hizmetleri sunuyoruz.

UZMANLIK ALANLARIMIZ

çok dilli içerikler ve medya, hizmete ve amaca yönelik özel tasarımlar ve içerik, sergi tasarımı ve kürasyon

ürünler ve markalar

İhtiyaçlarınızı karşılayacak çeşitli markalarımız ve ürünlerimiz var.

ekip

Farklı becerilere ve uzmanlıklara sahip bireylerden oluşan genç ve tecrübeli bir ekibiz.

gizem akdağ

kurucu ve mimar

merve okçu

kurucu ve mimar